Lavuar Alanında son durum! Çalışmalar durdu mu? Lavuar Alanında son durum! Çalışmalar durdu mu?

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Başkan Zaimoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Değerli basın mensupları...

Biraz önce arkadaşlarımızın ikazıyla şahsımla alakalı bir haber çıktığını öğrendim bu sebeple kamuoyuna bir açıklama yapma zorunluluğu hissettim. 

Cumhuriyet Halk Partisi İl başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe başkanı arasında soğuk rüzgarlar esiyor diye haber yapıldığını gördüm. 

Biz il ve ilçe  başkanı olarak hiçbir şekilde bugüne kadar aramızdaki sevgi saygı ve işbirliğini hiç kaybetmedik bundan sonra da bunu kaybetmeye niyetimiz yok...

Cumhuriyet Halk Partisi'nin üzerinden algı yapmaya çalışan insanlar olabilir ama biz bunlara izin vermeyeceğiz...

 Yerelde başardığımız iktidar yürüyüşünü şimdi de genel seçimlerde sergileyecek ve Cumhuriyet Halk Partisi tek başına iktidar yapacağız. Bunu engellemek için dahili ve harici arkadaşlar olabilir ama onlar da tıpkı son yerel seçimlerde olduğu gibi hüsrana uğrayacaklar ve tarihin tozlu sayfalarında yerini alacaklardır. 

Bir başka konu bu aralar moda olan sayın belediye başkanımız üzerinden eleştiri yaparak güya prim yapmaya çalışan arkadaşlardır...

Cumhuriyet Halk p

Partisi'nden seçilen ve şu anda Zonguldak Belediye başkanı olan değerli başkanımız sayın Tahsin Erdem'in arkasında önce Cumhuriyet Halk Partisi örgütü..

sonrasında da  ezici bir çoğunlukla destek olmuş Zonguldak halkı vardır...

Oralardan kendilerine vazife çıkmaz..

Bu değerli arkadaşlara tavsiyem kendi siyasi partilerinin çalışmalarına önem verirlerse kendi eksiklerini hatalarını değerlendirerek onları ortadan kaldırmaya çalışırlarsa kendileri icinde partileri içinde daha iyi olur.

Zaman çalışma zamanıdır...

Boş laf zamanı değildir.

Değerli Belediye başkanımız üzerinden prim yapma zamanı hiç değildir”dedi.