CHP Zonguldak Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz, Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçında şut bile atılmadan maçın tamamlanmasına yönelik sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapmış ardından konuyla ilgili televizyon programına katılmıştı.

Yavuzyılmaz'ın açıklaması, ulusal basında ve Türk kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı.

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Deniz Yavuzyılmaz'ın ardından açıklama yaparak, "Nazilli'nin hakkını yedirmem" ifadelerini kullandı.

Zonguldak'ta kamyonun ezdiği Mine Çetinoğlu son yolculuğuna uğurlandı! Zonguldak'ta kamyonun ezdiği Mine Çetinoğlu son yolculuğuna uğurlandı!

"NAZİLLİSPOR'UN HAKKINI KİMSEYE YEDİRMEM"
Süleyman Bülbül'ün açıklaması şu şekilde: "Böyle bir olay yoktur. Bize ligde kalabilmemiz için 1 puan yetiyordu. Oyuncularımız deplasmanda berabere kalarak 1 puanı aldı. Ligde kaldık. Nazillispor defansif bir oyun sergiledi. Sonucun böyle bitmesi kanaatimce doğrudur. Zaten Türkiye Futbol Federasyonu bu iddialar üzerine gerekli incelemeleri yapıyor. Bu iddialara Nazilli kökenli bir Aydın milletvekili olarak katılmıyorum. Süreci takip ediyorum. Nazillispor'un hakkını kimseye yedirmem. Bu işin peşini bırakmam" dedi.