Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı'nın kardeşi Mustafa Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. 

Avcı, isim vermeden yaptığı paylaşımda göndermelerde bulundu. 

Mustafa Avcı yapmış olduğu paylaşımda bir kişinin insanlara tehdit ve şantajla para alıp gazetecilik yaptığını belirtirken, bu kişinin kim olduğunu belirtmedi. Bu yazıyı okuyan bazı vatandaşlar ise, 

Kış mevsimi trafik tedbirleri görüşüldü... Kış mevsimi trafik tedbirleri görüşüldü...

Mustafa Avcı’nın o paylaşımı şöyle:

"En çok kimlere üzüldüğümü biliyor musunuz? “Zonguldak’ın en büyük O çocuğu benim” diyen bir babanın bir erkek bir de kız çocuğu olmak..?

En iyi üniversitelerde okuma başarısına ULAŞmışsınız ama düşünsenize yarın hayata atıldıklarında ya da Zonguldak’a geldiklerinde babalarının bıraktığı ARTıkları gördüklerinde, Baba dediğiniz adamın adının geçtiğinde yaşayacağınız hayal kırıklığı.

Öyle ya seni bile haram paralarla okuttuğunu öğrendiğinde, insanlara tehdit ve şantajla para alıp gazetecilik (!) yaptığını, tek işi kirli sırları paraya çevirmek için güne başlayan onursuz bir adam olduğunu, İşe girmek isteyen çocuklardan avanta aldığını, Devlet de işini hallettiği insanlardan komisyon aldığını, düzeninin bozulacağı endişesiyle dürüst iş yapan herkesi karalamaya ve yaptığı işten uzaklaştırmaya çalışan bir Zonguldak düşmanı olduğunu..

Neredeyse ulusal basın olmasa grizu patlamalarının bile para aldığı için haberini yapmayacak kadar gözü dönmüş yaratık.. İktidar partisinin resmi hesabından bütün foyası ortaya dökülmüş ve kim olduğu tüm Zonguldak’a ve Türkiye’ye ilan edilmiş, Ankara da dahi üst düzey devlet adamlarının “O pislik…” diye andığı bir kişi olmak..

Bilmiyorum, belki şu an bile bunun ızdırabını yaşıyorlar bu çocuklar, aldıkları her kuruş harçlık kursaklarına dolanıyor belki ama mecbur k-alıyorlar. Dostum diye tanıştırdığı insanların istisnasız hepsinin ya kötü bir sabıkası var ya da kirli sırları.. Başka türlü dostluk bilmiyor çünkü kendisini ele vereceklerinden korkuyor, Allahım sen bu çocuklara babalarının günahlarını cezasını çektirme, bu rezil babanın kirli mirasını çocuklarına yaşatma! Bu Hikaye de burada bitmez. Daha istanbula gideceğiz..!"

cats-54