Ömer Selim Alan'a Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karali, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek eşlik etti. 

Ömer Selim Alan 31 Mart'ta Ipi Göğüsleyen Taraf Olacağız! (3)

31 MART'TA İPİ GÖĞÜSLEYEN TARAF OLACAĞIZ!

31 Mart'ta seçimi kazanacaklarına vurgu yapan Selim Alan; "Seçim startını artık verdik. Tüm halkımızın gönlüne girerek yeniden bu göreve talibiz. Tabiki yapamadıklarımız var ama artık ustalık dönemindeyiz. Yapamadıklarımızı yapacağız. Ailemiz genişledi ve artık MHP'de bizimle. Yüzde 60 bir oy oranı ile bu seçimi alacağız. Ankara'dan alamadıklarımızı daha güçlü bir şekilde alacağız. 31 Mart'ta ipi yeniden göğüsleyerek zafere ulaşacağız. Zor günler geçirdik. Afetler yaşadık. Ama şikayet etmeden mazeret bulmadan hizmet ettik. Yapılamaz yıkılamaz dedikleri işler yaptık. Çıraklık dönemi yoğun geçti. 2019'daki Ömer Selim Alan artık yok. Sahada vatandaşlara yaptıklarımızı anlatacağız. Kısa sürede yapılacak projeler var. Bunları vatandaşlarımıza anlatacağız. Zonguldak kazanacak. Tüm partileri destekleyen vatandaşlarımız kazanacak. Allah birliğimizi muhaffak etsin. 2019 da Şenol Bey ve ekibiyle hiç bir polemik, kavga yaşamadan seçimi tamamladık. Bu seçimde de ne kadar rakip olsak ta dostlukla bu seçimi tamamlayacağız. Tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Hizmetlerimizi vatandaşlarımıza duyuruyorsunuz. Çok sağolun" dedi.

Ömer Selim Alan 31 Mart'ta Ipi Göğüsleyen Taraf Olacağız! (1)-1

TARiH ÖMER SELİM ALAN'I YAZACAKTIR

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın yapmış olduğu hizmetler ile tarihin Ömer Selim Alan'ı yazacağına vurgu yapan Ak Parti İl Başkanı  Mustafa Çağlayan; "Bir propaganda dönemi başlıyor. Aslında biz bunu 2019 yılında başlattık. Bizden önce 10 yıl CHP yönetti. Herkes yaptığı hizmetler döneminde konuşsa CHP ses edemez. Bizim niyetim hizmet etmek. İstikrar ve uyum içerisinde bu hizmetleri yapmak istiyoruz. Bu hizmetleri yapmak için güçlü bir ekibimiz var. Cumhur ittifakı olarak bu hizmetleri yapacağız. Zonguldak'ımızın söze ihtiyacı yok işe ihtiyacı var. Herşey yapmak isteyebilirsiniz, proje cizdirebilirsiniz ama yapmak güç ve irade ister. Bu iradeyi geçmişte denediler. Yapamadılar. Tarih Ömer Selim Alan'ı yazacaktır. Gerçek belediyecilik için hemşerilerimizden yetki istiyoruz" dedi.

Çağlayan ve Çolakoğlu devreye girdi... TPAO geri adım attı! Çağlayan ve Çolakoğlu devreye girdi... TPAO geri adım attı!

HABER MERKEZİ