35 Koli İçme Suyu Siparişi Verildi

Karabük'te faaliyet gösteren bir otel, 35 koli içme suyu siparişi verdi. Ancak teslimatın ardından otel çalışanları şok edici bir durumla karşılaştı.

Minibar Şişelerinde Şaşırtan Cisimler

İddiaya göre, minibarların içerisine konulan şişelerin içerisindeki suda yüzen cisimleri görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

A W241336 04

Otel Yöneticisi Dursun Yeniışık Konuyu Mahkemeye Taşıdı

Otel yöneticisi Dursun Yeniışık, firma ile iletişime geçmeye çalışsa da sorunun çözülmemesi üzerine konuyu mahkemeye taşıdı. Yeniışık, "15 Haziran'da biz bayimize su siparişi verdik. Su siparişinde odalarımızdaki müşterilerimizden gelen şikayet konusunda baktığımızda suların içerisinde bakteri şeklinde bir takım şeyler çıktı" dedi.

Firma Yetkilileri ile İletişim Sorunları

Olayın ardından firma yetkililerine ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Yeniışık, "Firma yetkilileri bize ulaşamadıklarını söylüyorlar. Biz firma yetkililerine telefon ve mail yoluyla ulaştım. Ama bir türlü dönüş alamadım. En son avukatıma vermiştim bu konuyu. Avukatıma 'Biz firma yetkilisine ulaşamıyoruz' demişler. Telefonlarım 24 saat açık. Abant su yetkilileri bana ulaşamadığını, benimle diyalog kuramadığını söylüyor. Bunun çözümü oluşmadı. Yaklaşık iki haftadan beri bekliyorum" diye konuştu.

A W241336 07

Mağduriyet Devam Ediyor

Yeniışık, hem kendilerinin hem de müşterilerinin mağdur olduğunu belirterek, avukatın konuyla ilgilendiğini söyledi.

Ekmeğe zam geldi! Ekmeğe zam geldi!

Kaynak: İHA