Zonguldak Belediye Başkanlığı için ismi geçen Ak Parti eski milletvekili Özcan Ulupınar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “Geleceğimiz için yeniden yollara düştük. Yolumuz açık olsun. Allah yardımcımız olsun”sözleriyle paylaşımda bulundu.

Zonguldak Belediye Başkanlığı için ismi geçen AK Parti eski milletvekili Özcan Ulupınar’dan sosyal medyada flaş bir paylaşım daha geldi.

Sevgilisinin evinde can vermişti... Korkunç olayın raporları ortaya çıktı! Sevgilisinin evinde can vermişti... Korkunç olayın raporları ortaya çıktı!

Ulupınar, geçtiğimiz yıllarda CNN TÜRK’e konuk olduğu programın kısa bir kesitini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleriyle paylaştı.

Paylaşımın içerisinde yer alan sözlerde,”Geleceğimiz için yeniden yollara düştük. Yolumuz açık olsun. Allah yardımcımız olsun”ifadeleri yer aldı.

Ulupınar’ın o paylaşımı acaba adaylığı netleşti mi? şeklinde kafalarda soru işareti oluşturdu.

SABAH BİR PAYLAŞIMDA DAHA BULUNDU

Öte yandan AK Parti eski milletvekili Özcan Ulupınar, sabah saatlerinde Uzunmehmet camisinin fotoğrafıyla birlikte Cuma mesajı yayınladı. Yapılan paylaşımlara yüzlerce vatandaşlar beğeni ve yorum atarak destek verdi.