Zonguldak BEÜ'den denizde kirli su temasında oluşan tehlikeye dikkat çekildi! Önlemi nasıl alınır? Zonguldak BEÜ'den denizde kirli su temasında oluşan tehlikeye dikkat çekildi! Önlemi nasıl alınır?

WestaLife AVM, Kapanma Kararını Duyurdu: Zonguldak'ın Yeni Yüzü Ne Olacak?

Zonguldak'ta büyük umutlarla açılan WestaLife AVM, beklentilerin altında kalan ziyaretçi sayısıyla mücadele ederken, sonunda kapanma kararı aldı. Ancak, merak edilen konu, kapatılacak AVM'nin yerine ne yapılacağı.

Cats-71

2-82

Dükkanlar Yavaş Yavaş Kapanıyor

31 Aralık 2024 tarihinde kapanacağı duyurulan WestaLife AVM, bu kararın ardından dükkanların bir birini kapatmaya başlamasıyla dikkat çekiyor.

Yerine Bir Hastane mi Geliyor?

Kapatma kararının ardından WestaLife AVM'nin yerine özel bir hastane yapılması düşünülüyor.

Vatandaşların Talepleri

Haberimizle ilgili okuyucularımızın yorumları devam ediyor. Yapılacak olan hastane için çeşitli öneriler ve beklentiler dile getiriliyor.

Westalife AVM'nin yerine ne yapılacağıyla ilgili vatandaşın beklentilerinin yüksek olması, özellikle özel ve kaliteli bir hastane olmasını, yanık ünitesi gibi özel birimlere sahip olmasını ve hatta kız yurdu gibi ek hizmetlerin sunulmasını talep ediyor.

Sizce Westalife AVM kapandıktan sonra yerine ne yapılmalı? Anketmize katılarak oy kullanabilir görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Anket


Zonguldak'ta kapanacak AVM'nin yerinde ne olmasını istiyorsunuz?

Ankete Katıl

Editör: İrem Karagöz