Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan’dan Daryal Önder’e övgülerle dolu duygusal bir veda mesajı Zonguldak Spor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan’dan Daryal Önder’e övgülerle dolu duygusal bir veda mesajı

Birlik beraberlik mesajı veren Tahsin Erdem, “Bu işlerle insanı karalamak bir sosyal demokratın işi olamaz. Kimse kendi aday adaylarının üzerine basarak bir yerlere gelmemelidir.”

“SANDIKTAN TAHSİN ERDEM İSMİ ÇIKACAKTIR”
Hakkında yapılan karalama çalışmalarıyla ilgili konuşan Erdem; “Hiçbir çirkin diyalogla işim olmaz. Hiçbir kirli pazarlıkla işim olmaz. Hiç kimseyi bugüne kadar karalamadım. Parti büyüklerime, siyasi büyüklerime nezaketsizlik asla yapmadım. Siyasi parti terbiyesi almış bir insanım. Böylede devam edeceğim. Bu işlerle insanı karalamak bir sosyal demokratın işi olamaz. Kimse kendi aday adaylarının üzerine basarak bir yerlere gelmemelidir. Onlarla aynı safta olmamalıdır. Doğrusu da budur. Çünkü 6 Ocak’ta burada adayımız belli olacaktır. Yarın birbirimizin insanların yüzüne bakabilmeliyiz. Üslup budur. Hakkımızda haberler yapılıyor. Onlar biliyor ki 6 Ocak’ta sandıktan ben çıkacağım. Onlar gerçekten bunu biliyor. Hepsine Ateş takıldı.  Ne yaparlarsa yapsın bu değişmeyecek” ifadelerine yer verdi.