Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Çam, olağanüstü Genel Kurulda başkan Seçilen Mehmet Yiğiner’i tebrik etti. Çam; “Teşkilatımızın gözü aydın Türk şoförünün aydınlık Milad başlangıcı hepimize hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın” mesajını paylaştı. 

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Güneş Enerjisi Santralini faaliyete geçirmek için çalışmalara başladı! Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Güneş Enerjisi Santralini faaliyete geçirmek için çalışmalara başladı!

TŞOF'TA MEHMET YİĞİNER'DEN TARİHİ FARK 
Mahkeme kararıyla olağanüstü seçime giden Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Kurulu'nda kazanan açık ara farkla Mehmet Yiğiner oldu. 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun (TŞOF) TŞOF Olağanüstü Genel Kurulu, ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde yapıldı. 

Mehmet Yiğiner'in yaptığı yazılı açıklamaya göre, Fevzi Apaydın ile yarışan Yiğiner, kullanılan 4 bin 27 oyun 2 bin 421'ini alarak TŞOF Başkanı seçildi. 

Mehmet Yiğiner, omuzlarına yüklenen sorumluluğun bilinciyle gece gündüz çalışacaklarını belirterek, "Durmak yok, çalışmaya devam. Şoför esnafımıza hizmet etmek için bundan sonra da Allah'ın izniyle 24 saat çalışacağız." ifadesini kullandı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ