Zonguldak Kömürspor Yönetimi ve futbolcular, bayram vesilesiyle Dedeman Hotel’de bir araya geldi.

Zonguldak Kömürspor yönetimi ve futbolcular, bayramlaşma töreni vesilesiyle Dedeman Hotel’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

B6780F9D 7E61 4A43 A599 F59Eb7511418

Kahvaltının ardından futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri bayramlaştı. 

Harun Demir, Kazımcan Yıldız’a Zonguldak Kömürspor forması hediye ederek fotoğraf çekimine davet etti.

Bayramlaşma sonrasında A.Ş Başkan Hakan Hürfikir ile Kaptan Hakan Çevik konuşma yaptı.

Türkiye'nin özlediği tablo Zonguldak'tan geldi! Fenerbahçe ile Galatasaray taraftarı birlikte eğlendi Türkiye'nin özlediği tablo Zonguldak'tan geldi! Fenerbahçe ile Galatasaray taraftarı birlikte eğlendi

Hakan Hürfikir, konuşmasında şu ifadelere yer verdi;
“Öncelikle tüm Zonguldağımızın bayramını kutlarız. Bugün de futbolcu arkadaşlarla bir kahvaltı düzenledik ve bayramlaşma gerçekleştirdik. Kalan 4 maçımıza gelince inşallah kalan maçlarımızı kazanıp ligde kalacağız. Futbolcu arkadaşlarımıza güveniyoruz, inanıyoruz. Taraftarımızla birlikte”

Hakan Çevik
“Bütün Zonguldak halkının bayramını kutluyorum. Bugün birlik beraberlik içerisinde yeniden kahvaltı düzenledik. Buradan yönetime de teşekkür ediyorum maçtan önce güzel bir durum oldu. İnşallah bu sezon bu takımı ligde bırakacağız. Elimizden gelen her şeyi ve mücadeleyi yapıyoruz. İnşallah bu sezon sonu ligde kalıp mutlu bir şekilde ayrılmak istiyoruz”

Kahvaltıya Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Salih Demir, Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu Üyesi Harun Demir katıldı.

HABER: Emre Sezer

74Cb8008 4C25 44Ff Baf0 06B61772F956

Editör: İrem Karagöz