"Zonguldaklı Turizmci Engin Zaman, Çaycuma Semalarında Geceleri Gördüğü Işıkları UFO Olarak İfade Ediyor!

Zonguldak'ın ilginç gökyüzü olaylarına tanıklık eden turizmci Engin Zaman, sosyal medya üzerinden paylaştığı kayıtlarla gündemde. Çaycuma semalarında gece vakti gördüğü ışıkları UFO olarak değerlendiren Zaman, paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'tan Galatasaraylılara büyük hakaret! Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'tan Galatasaraylılara büyük hakaret!

Gökyüzündeki sıra dışı ışıkları kaydeden Zonguldaklı turizmci, "Zonguldak semalarında UFO görüntüleri. Nihayet UFO çekmeyi başardım. Görüntülerin tamamını dikkatle izlerseniz fark edersiniz. Hemen söyleyeyim, uçaklar değiller. Çünkü uçaklar daha üst kotlardan uçar ve belirli bir düzlemde hareket eder. Uçak olma ihtimalini, uçak hareketlerini veri sisteminden saat 04.21 ila 04.55 arası kontrol ederseniz, mıntıka üzerinden 2 tane geçtiğini görebilirsiniz. Aynı anda 3 farklı ışık noktası var. Ayrıca uçakların yanıp sönen ışıkları var. Uydu değil. Uydu hareketleri böyle değil. Tek seçenek kalıyor, o da Bilinmeyen Uzay Cismi UFO. Takriben Çaycuma üzeri. Aynı noktada bir ay içinde üçüncü gözlemim" dedi.

Zaman'ın bu ilginç gözlemleri sosyal medyada büyük yankı bulurken, UFO iddiaları meraklıları tarafından yakından takip ediliyor. Gökyüzündeki gizemli ışıkların ne olduğu ise henüz netlik kazanmış değil."