Çaycuma’da Korkunç olay! Balyozla kafasına vurdu Çaycuma’da Korkunç olay! Balyozla kafasına vurdu

Zonguldak’taki fırtına ve sağanak yağıştan dolayı etkilenen Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde tüm tedbirlerin alındığı, sabah 08.00 itibariyle hasta kabullerine başlandığı bildirildi.

ZBEÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nün, yazılı basın açıklamasında, şunlar kaydedildi:
‘’Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, olumsuz hava koşullarından etkilenen ZBEÜ Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 16.35.05 (1)
Ziyarette; Rektör Özölçer’e, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu eşlik etti. Hastane Başhekimi Doç. Dr. Özcan Pişkin ile görüşen Rektör Özölçer, yapılan çalışmalar ve alınan tedbirler ile ilgili bilgi aldı.

‘HASTANE FIRTINADAN ETKİLENDİ’

Zonguldak’ta meydana gelen kuvvetli sağanak yağış ve fırtınadan ZBEÜ’nün de etkilendiğini dile getiren Rektör Özölçer, oluşabilecek olumsuz durumlara karşı gerekli tüm tedbirleri aldıklarını vurguladı. 

WhatsApp Image 2023-11-20 at 16.35.04

‘HASTA KABULLERİNE SABAH BAŞLANDI’

Hastane personelinin şiddetli fırtına ve yağmur sonrası canla başla çalışarak sabah saat 08.00 itibariyle hastaneyi hasta kabulüne hazır hale getirdiğini söyleyen Rektör Özölçer, Başhekim Doç. Dr. Özcan Pişkin başta olmak üzere tüm hastane personeline teşekkürlerini sundu.’’

HABER: ORHAN AKYÜZ